MAKE YOUR
EVENT IMPRESSIVE

Jesteśmy częścią Grupy Fresh

Agencja Brandingowa zajmująca się wprowadzaniem na rynek nowych marek lub optymalizacją działań już istniejących. Kompleksowo – od przygotowania strategii po projekty graficzne (w tym projektowanie znaków, systemów identyfikacji, opakowań, projektowanie na potrzeby kampanii i oznakowania placówek).

www.fresh.com.pl

Agencja Interaktywna wyspecjalizowana w tworzeniu strategii on-line i wdrażaniu efektywnych kampanii marketingowych. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych stron internetowych, rozwiązań e-commerce oraz aplikacji.

www.efresh.com.pl

Agencja Outsourcingowa w obszarze projektowania graficznego zajmująca się adaptacją rozwiązań kreatywnych na materiały użytkowe dla rynków zagranicznych.

www.freshadworks.com

Agencja Eventowa o wysokich kompetencjach organizacyjnych i kreatywnych. Realizuje duże imprezy promocyjne, eventy pracownicze oraz akcje społecznościowe.

www.showservice.pl

Agencja Public Relations skupiająca się na komunikacji z internautami za pomocą nowoczesnych narzędzi i multimediów. Specjalizuje się w obszarze social media.

www.freshrelations.com

O nas

Jesteśmy agencją eventową zajmującą się organizacją dedykowanych wydarzeń dla firm i instytucji. W ramach naszej oferty klienci mogą liczyć na przygotowanie wyjątkowej koncepcji imprezy lub promocji, gotowy do działania zespół, odpowiedzialny nadzór nad przebiegiem eventu, kreację scenografii oraz rozwiązanie spraw logistycznych i technicznych.