Galeria Malta

Eventy promocyjne w Galerii Malta

To było fajne wyzwanie

Przez okres dwóch lat prowadziliśmy spójne i efektywne działania promocyjne dla Galerii Malta, we współpracy z całą Grupą Fresh. Założenie: Galeria Malta daje wiele różnych możliwości spędzania czasu w fajny sposób. Daje swobodę, tworzy przyjazny klimat, jest częścią składową fajnego dnia.

2 lata owocnej
współpracy

Paryska Kawiarenka
w Galerii Malta

Stylowo i romantycznie! Wydarzenie, na które składały się - pokazy filmów, spotkania, warsztaty modowe z Eweliną Rydzyńską oraz Wielki Finał, czyli losowanie nagród głównych. Stworzyliśmy kompleksową oprawę akcji, by klienci Galerii mogli poczuć prawdziwy klimat francuskiej uliczki.

Dolce Vita
w Galerii Malta

We włoskim stylu jesień jest fajniejsza! Zorganizowaliśmy losowanie nagrody głównej - Fiata 500 z włoską muzyką na żywo, warsztatami lepienia lizaków, pokazem confetti i wielkim, ponad 200 kg tortem z Cukierni Sowa dla wszystkich.

Filmowi Bohaterowie
w Galerii Malta

Gwiazdy ekranu na wyciągniecie ręki! Przez cały miesiąc trwania akcji - odwiedzający Galerię Malta mogli spotkać się „oko w oko” ze swoimi ulubionymi bohaterami z filmów – „Transformers”, „Star Wars”, „Tomek i Przyjaciele” oraz „Jak wytresować smoka 2”.

Śnieżna Frajda
w Galerii Malta

Przygotowaliśmy oprawę do konkursu, który polegał na policzeniu śnieżek znajdujących się w wielkiej śnieżnej kuli ustawionej w Galerii.

Królowe Śniegu
w Galerii Malta

Zima jak z bajki! Zapewniliśmy oprawę do akcji zimowej. Zadbaliśmy o scenografię rodem z opowieści o Królowej Śniegu oraz o występy artystów - m.in. śpiewaków operowych i zespołu baletowego.

To był fajny projekt

To była fajna praca

  • oprawa artystyczna wydarzeń
  • koncepcja akcji
  • obsługa personalna i techniczna eventów